Przejdź do strony głównej

Zapraszamy do kontaktu: 500 120 180 lub biuro@hebrock-maszyny.pl

-->
-->
Seria F
top 2000 plus
Seria K

Seria F – DOJRZAŁA, SPRAWDZONA TECHNOLOGIA OKLEINIAREK KRAWĘDZIOWYCH

Okleiniarki krawędziowe Hebrock zostały opracowane specjalnie na potrzeby nowoczesnego warsztatu, zapewniając praktyczne rozwiązania. Okleiniarki firmy Hebrock imponują coraz większą liczbą operacji prowadzonych przez właścicieli warsztatów dzięki dojrzałej, sprawdzonej i udoskonalonej technologii, od precyzyjnego wykańczania krawędzi po kompletną obróbkę, a także dzięki łatwym w obsłudze elementom sterującym, takim jak sterowanie na ekranie dotykowym. Istenieje również możliwość wyposażenia maszyny w dodatkowe opcje zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta. Okleiniarki Hebrock to praktyczne rozwiązania Made in Germany - na najwyższym możliwym poziomie jakości i wykończenia.

Więcej

top 2000 plus – DLA PROFESJONALISTÓW

Okleiniarka top 2000 plus od wielu lat sprawdza się w warsztatach na całym świecie jako solidna i niezawodna maszyna. Cyklina płaska w standardzie (bez pneumatycznego przestawiania). Komfortowe wyposażenie, takie jak przycinanie nadmiaru obrzeża z przodu i z tyłu za pomocą agregatu piły z szybką, łatwą i precyzyjną regulacją oraz praktyczna podpórka przedmiotu obrabianego, są standardem tej maszyny.

Więcej

Seria K – NAJWYŻSZA TECHNOLOGIA

Seria K reprezentuje technologię na najwyższym możliwym poziomie. Wszystkie maszyny oparte są na wyjątkowo odpornej na skręcanie obudowie. Wypróbowane, przetestowane i sprawdzone maszyny imponują najwyższą jakością wykończenia i solidną wydajnością. Każda okleiniarka Hebrock jest w 100% wyprodukowana w Niemczech.

Więcej

FORUM GRUPY ALTENDORF – PIERWSZA TAKA PLATFORMA DLA FACHOWCÓW

Dzięki międzynarodowej platformie użytkowników online, jako pierwsza w historii, Grupa Altendorf zamierza integrować swoich klientów. Różne fora zapewnią użytkownikom możliwość dzielenia się swoimi poglądami, co jest krokiem mającym na celu przede wszystkim wzmocnienie globalnej społeczności w perspektywie długoterminowej. Platforma będzie również wykorzystywana jako sposób na opracowywanie produktów i aplikacji, których klienci faktycznie potrzebują, aby w przyszłości pracować jeszcze skuteczniej. Uważne słuchanie klientów będzie jednym z kamieni węgielnych filozofii zarządzania Altendorf Group.

DO FORUM